Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

bhp, gdzie szukać ?

bhp, gdzie szukać ?

Nie wiem czy szkolenia bhp są w ogóle konieczne, albowiem widziałem, że nawet kierownicy jak się coś dzieje to nie wiedzą, co dokładnie mają robić i jak działać żeby było bezpieczniej.

roudee

Posty: 2

 
Mnie się szkolenia bhp podobają, bo poznaje ciekawe historie z życia osób, które takie szkolenia prowadzą i te osoby faktycznie mają niesłychanie wiele do powiedzenia. Według mnie super.

Penio

Posty: 8

 
Trudno jest porównać to, co mają na bhp na śląsku z tym, co jest dla przykładu na pomorzu. To całkowicie inny przemysł, dlatego trzeba inaczej podchodzić do takiego szkolenia. W ten sposób uzyska się bezpieczeństwo w pracy, co przecież może komuś uratować zdrowie, a nawet życie.

Squel

Posty: 8

 
Jeżeli chodzi o szkolenia bhp w Katowicach to wystarczy, że wejdziesz na stronę http://www.bezpiecznie-w-pracy.pl/kontrola-z-inspekcji-pracy/bhp-w-roznych-regionach-kraju/ i masz kogoś odpowiedniego.

quios

Posty: 6

 
Znajdziesz na spokojnie usługi bhp w Katowicach, bo firm, które przy kopalniach pracują jest bardzo dużo. Wystarczy trochę poszukać, a trafisz na to, co Cię zainteresuje.

yetisize

Posty: 8

 
U nas szkolenia nic nie dają, bowiem każdy siedzi i myśli o wszystkim poza tym, co ma na szkoleniu. Niestety później to jest niebezpieczne dla pracowników, natomiast ludziom wszystkiego przetłumaczyć się nie da. Takie życie.

derbuś_22

Posty: 7

 
Na szkoleniach to jest tak, że jedni bujają w obłokach, a inni będą słuchać. Później jest tak, że Ci, co słuchali ratują życie tym, co nie robili wtedy nic. Sam się już o tym kiedyś przekonałem, dlatego radze słuchać, robić notatki i powtarzać sto razy to samo, a wtedy wchodzi nam to w nawyk i wiemy, co mamy robić, kiedy jest kryzysowa sytuacja.

sthEn

Posty: 3

 
Nie wszyscy wiedzą, że szkolenia to nie tylko wiedza o tym, czego nie robić żeby nie stworzyć zagrożenia dla życia. To również wiedza o tym, co pracodawca ma nam zapewnić na naszym stanowisku pracy. Wiemy wtedy, co nam się należy i możemy tego się domagać. Takie mamy przecież prawo.

miga

Posty: 8

 
Odbywam szkolenia bhp w Katowicach i akurat pracuje, jako kierowca także nie ma tutaj różnicy czy to centrum kraju czy inny region. Na pewno w przypadku górnictwa jest to całkowicie, co innego, ale u mnie nie.

Black_Riot

Posty: 9

 
Bez kłopotów można odszukać szkolenia bhp w Katowicach, bo u nas jest firm bardzo sporo i jeśli tylko pragniesz to na pewno coś odpowiedniego dla siebie dopasujesz. Wystarczy się rozejrzeć.

Dagmara87

Posty: 10