Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

zespół na wesele, proszę o pomoc

zespół na wesele, proszę o pomoc

Dzień dobry. Ile pieniędzy powinienem przygotować, gdy chcę wynająć zespół na wesele? Czekam na wskazówki :-)

eGall

Posty: 1

 
Z mojej perspektywy mogę polecić Wam torty weselne, które wykonują doświadczone cukiernie. Chcąc zweryfikować umiejętności konkretnej cukierni polecam zamówić niewielki tort, który będzie kosztował Was 30-60 złotych w zależności od wagi. Dzięki temu będziecie mieli jasny obraz sytuacji - ocenicie jakość :)

Rocka2

Posty: 11

 
Polecam wybrać doświadczoną firmę, jaka posiada sporo pozytywnych opinii, gdy będzie interesował Was wynajem auta do ślubu. Najniższa cena to nie jedyny argument.

Jasiaaa

Posty: 20

 
Za wynajem auta do ślubu zapłaciłem 1500 złotych. Cena jest dość wysoka przede wszystkim ze względu na fakt, iż zdecydowaliśmy się na nieco bardziej ekskluzywny model auta, o którym marzyliśmy od dłuższego czasu. Zdecydowanie było warto :)))

muzycznyG

Posty: 14

 
Z własnego doświadczenia pragnę zaznaczyć, iż konsultant weselny wbrew pozorom nie pobiera ponadprzeciętnie wysokiego wynagrodzenia. Mało tego był w stanie znaleźć dla nas nieco oszczędności na niepotrzebnych wydatkach.

Lupusx

Posty: 15

 
Wydaje mi się, że DJ na wesele to bardzo dobry pomysł. Nie musicie się martwić o jego możliwości wokalne, a jedynie gust muzyczny, który powinien dostosować do Waszych indywidualnych potrzeb. Pozdrawiam.

pawel253

Posty: 5

 
Jestem usatysfakcjonowany z tego, który zespół na wesele wybraliśmy. Nie ma problemu, abym podał Wam na niego namiary, aczkolwiek wyłącznie w prywatnej wiadomości, gdyż nie chciałbym tutaj nikogo publicznie reklamować. Nie mam w tym absolutnie żadnego interesu.

icee

Posty: 21

 
Uważam, że wynajem auta do wesela to bardzo dobrze rozwiązanie, ponieważ zapłacicie maksymalnie kilkaset zł, a najważniejszy dzień w Waszym życiu będzie uświetniony również dzięki podróży ekskluzywnym autem. Stawki potrafią być zróżnicowane :-)

MBsmoke

Posty: 7

 
To, który DJ na wesele będzie najlepszy możecie zweryfikować przede wszystkim tutaj: https://www.gdziewesele.pl/oprawa. W tym miejscu odnajdziecie oferty wielu przedstawicieli tej profesji. Z mojej perspektywy to bardzo pomocny serwis. Sprawdźcie sami :)

Kitas

Posty: 7

 
Jestem zadowolony z tego, który zespół na wesele wybraliśmy. Nie ma problemu, abym podał Wam na niego namiary, aczkolwiek wyłącznie w prywatnej wiadomości, ponieważ nie chciałbym tutaj nikogo publicznie reklamować. Nie mam w tym absolutnie żadnego interesu.

Lupusx

Posty: 12