Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Hotel w Gdańsku

Hotel w Gdańsku

Szukam miejsca noclegowego w Gdańsku na przedłużony weekend i tak się zastanawiam, gdzie warto się wybrać i jaki hotel najlepiej się sprawdzi. Raczej chce postawić na aktywne zwiedzanie centrum miasta więc dobra lokalizacja blisko najważniejszych zabytków będzie dobra. Jak macie jakieś sprawdzone miejsca noclegowe to się podzielcie

Marioleczka

Posty: 3

 
Warto moim zdaniem sprawdzić jak sytuacja wygląda w okolicach centrum, jeśli jakoś szczególnie nie zależy Ci na cenie to myślę, że jakieś sensowne propozycje znajdziesz. W centrum hotelu działa bardzo wiele, choć na pewno nie ma sensu się kierować samymi gwiazdkami bo mogą się okazać mylące.

labuh

Posty: 3

 
Jest sporo miejsc noclegowych w centrum Gdańska, jak ktoś planuje zwiedzanie to na pewno warto postawić na taką dobrą lokalizację, bo na pewno nie będzie się tracić czasu na podróżowanie wiec będzie można w takim samym czasie więcej zobaczyć. Pewnie jednak w centrum te ceny noclegów będą jednak wyższe.

gregBard

Posty: 7

 
Ja byłem w Gdańsku bodajże 3 razy w ciągu ostatnich dwóch lat i mogę powiedzieć, że miejsc noclegowych w centrum jest bardzo dużo. My byliśmy większą grupą więc wybieraliśmy mieszkania na doby, ale jeśli chodzi o hotele to z wyborem nie będzie problemów.

Eliot56

Posty: 4

 
Sporo jest w Gdańsku hoteli, miałem okazję być w kilku i szczerze powiedziawszy to standard według gwiazdek jest jakiś dziwny i często niezbyt wiele mówi. Dlatego lepiej szukać opinii innych. Wybierając hotel Gryf również się takimi opiniami kierowałem i wydaje mi się że decyzja była dobra, hotel odpowiadał oczekiwaniom, do tego bardzo dobra lokalizacja. Cała oferta jest na stronie http://gryfgdansk.pl .

Grabow12

Posty: 3

 
Spokojnie w dużych miastach jest tak dużo ofert noclegowych, że znalezienie sensownej propozycji raczej nie będzie stanowiło problemu. Choć na pewno warto dobrze szukać nim coś się wybierze, by sprawdzić jakoś opinie innych o takim noclegu.

kerad17

Posty: 17

 
Trudna sytuacja może być z wybieraniem noclegu, ale na pewno warto sobie wcześniej sprawdzić co jest dostępne. Jak ktoś będzie na ostatnią chwilę szukał to może się okazać, że te najlepsze hotele już nie będą dysponować miejscami.

micko

Posty: 4

 
W centrum Gdańska jest sporo hoteli, które bardzo dobrze sobie radzą więc jeśli ktoś na spokojnie poszuka to na pewno znajdzie też dla siebie sensowną ofertę. Warto się podeprzeć opiniami, wtedy pewnie ten wybór stanie się nieco łatwiejszy.

TomekK

Posty: 7

 
Polecam posprawdzać rożne hotele przede wszystkim pod kątem dostępności w Twoim terminie, bo musisz się liczyć z tym, że jeśli chodzi o Gdańsk to sporo osób tam jeździ i te modne długie weekendy są mocno oblegane, konieczna jest wczesna rezerwacja.

Lupusx

Posty: 5

 
Ja właściwie niezależnie od tego do jakiego miasta się wybieram to stawiam na noclegi w dobrej lokalizacji bo doskonale wiem ile czasu można stracić na głupie dojazdy więc po prostu nie ma to sensu. Lepiej płacić nieco więcej, ale tez mieć więcej czasu na zwiedzanie.

Tomcio

Posty: 4