Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

apartament Kołobrzeg, opinie

apartament Kołobrzeg, opinie

Potrzebny mi na tydzień komfortowy apartament w Kołobrzegu. Najlepiej żeby był z basenem. Morze nie zawsze jest ciepłe, dlatego będziemy mieć z rodziną alternatywę. Cena nie musi być niska byle jakość była wysoka.

kusiciel45

Posty: 1

 
Wybierając noclegi w Kołobrzegu można będzie stawiać na te niesłychanie tanie jak i kosztowne. Im mamy większe wymagania tym wiecej trzeba zapłacić. Jeżeli ktoś chce mieć widok na morze albo basen to dużo zapłaci, ale z drugiej strony dostoi dokładnie taką ofertę, z której on i cała jego rodzina będą niesłychanie zadowoleni.

Grabow12

Posty: 2

 
Jeśli chodzi o noclegi w Kołobrzegu to znajdziecie je na https://apartamenty.kolobrzeg.pl. korzystam z wyszukiwarki i mamy super atrakcyjne oferty. Naprawdę warto się tym zainteresować.

Spirek

Posty: 8

 
Mieliśmy apartament w Kołobrzegu blisko morza. Mnie się bardzo podobało. Pogoda też nie była taka zła. Ogólnie można posiedzieć na tarasie, podziwiać widoki i jest przyjemnie. Myślę, że w przyszłym roku też pojadę.

Miluśkooo2

Posty: 6

 
Nie lubię polskiego morza, niemniej jednak w tym roku wybraliśmy się żeby zobaczyć, co się poprzez lata zmieniło. Źle nie było, niemniej jednak wole różne cieplejsze kraje. Każdy lubi, co innego.

Nikuś23

Posty: 2

 
Każdy ma różne podeście do tego. Mnie się morze podoba za sam klimat. Nie lubię się kąpać, albowiem wiem, iż woda wielokrotnie jest zimna. Mogę za to posiedzieć na plaży. Mogą podziwiać super widoki i jeszcze się inhalować jodem. Byłem nad morzem latem, jesienią jak i zimą.

Yuri20

Posty: 3

 
Wybierając noclegi w Kołobrzegu można będzie stawiać na te bardzo tanie jak i drogie. Im mamy większe wymagania tym więcej trzeba zapłacić. Jeśli ktoś chce mieć widok na morze albo basen to sporo zapłaci, ale z drugiej strony otrzyma dokładnie taką ofertę, z jakiej on i cała jego rodzina będą bardzo zadowoleni.

Grabow12

Posty: 5