Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

sosna cesarini blue, poszukuję sklepu!

sosna cesarini blue, poszukuję sklepu!

Marzy mi się magnolia sadzonka, ale nie wiem do końca gdzie ją można będzie zamówić? Jeśli znacie sklep, który oferuje zdrowe i dorodne sadzonki to dajcie mi znać.

jajosz12

Posty: 1

 
Jeśli chodzi o hortensje sadzonki to polecam to https://www.podlewane.pl/pl/p/Hortensja-bukietowa-DIAMANT-ROUGE-Rendia-C5/8083, a zobaczycie, że było warto. Super oferta od profesjonalnego sklepu internetowego.

micko

Posty: 8

 
U mnie w paru miejscach mam sosnę green twist i jeśli szukacie czegoś naprawdę niesłychanie oryginalnego to właśnie taka roślina powinna się odnaleźć w Waszym ogrodzie. W sklepie ogrodniczym internetowym bez kłopotów można ją zamówić. Wystarczy tylko usiąść do komputera.

czes-czes

Posty: 9

 
Mam zamówione sosny sadzonki i czekam aż dotrą. Jeśli wszystko będzie w porządku to dam Wam namiary na sklep ogrodniczy internetowy, w którym robiłem swoje zakupy.

Grabow12

Posty: 3

 
Polecam sosnę cesarini blue, która nadaje ogrodowi super wyglądu. Niebieska sosna od razu wyróżnia się na tle innych roślin, jakie mam w swoim ogrodzie.

Jasio234

Posty: 3

 
Iglaste potrzebują bardziej kwaśnej ziemi, dlatego jeśli ktoś nie ma takiej to trzeba będzie zamówić ziemię w sklepie ogrodniczym. Na pewno przydadzą się różne rodzaju nawozy tak żeby rośliny nie zrobiły się brązowe i bardzo brzydkie.

namok

Posty: 2

 
Kupowałem magnolii sadzonki przez Internet i roślina obecnie jest już dorodna. To było ze dwa lata temu, natomiast faktycznie oferta była niezwykle korzystna. Nikt w okolicy nie miał takich magnolii, a przez Internet od razu natrafiłem na coś, co mi w stu procentach odpowiadało.

Aniusiaaa1

Posty: 5

 
Roślin jest rzeczywiście ogromna ilość. Im lepiej jest zaopatrzony sklep ogrodniczy tym lepiej, bowiem można tam zaopatrzyć się we wszystko, co jest konieczne do ogrodu. Nie chodzi tylko o rośliny, lecz również o różnego rodzaju akcesoria.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Jeśli ktoś szuka interesujących odmian świerka to dla mnie świerk białobok jest super. Można go posadzić w każdym ogrodzie. Trzeba tylko pamiętać o podlewaniu i nawożeniu. Bez problemów można będzie zamówić do świerków nawozy dedykowane. W ten sposób zadbamy w stu procentach o roślinę.

ZjadaczGłów

Posty: 17