Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

ile mam czasu na zgłoszenie zbycia pojazdu, gdzie znajdę ?

ile mam czasu na zgłoszenie zbycia pojazdu, gdzie znajdę ?

Wiecie, jakie terminy na rejestracje pojazdów obowiązują obecnie? Co jeśli się w tym czasie nie wyrobię? Będą z tego jakieś kary finansowe? Dajcie mi znać.

edmundzik

Posty: 1

 
Nic się nie zmieniło, albowiem ilość czasu na przerejestrowanie pojazdów zostaje taka sama. Mamy trzydzieści dni i w niektórych miastach wcale nie będzie nam łatwo się tego terminu trzymać. Kolejki są niezwykle duże, zatem trzeba od razu po nabyciu umawiać termin przerejestrowania.

namok

Posty: 2

 
Nie mam dziś pojazdu i za moich czasów jeździło się do oporu na umowach od poprzednich posiadaczy. Obecnie widać, że się troszkę pozmieniało. Państwo chce mieć kontrole nad tym, co się dzieje i widzieć skąd ludzie mają pieniądze na zakupy nowego pojazdu.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Nie zastanawiałem się ile mam czasu na zgłoszenie kupienia samochodu, bo robię to od razu. Zawsze wszystkie formalności załatwiam od ręki. Wiem, że jeżeli się czegoś nie zrobi od razu to później człowiek zapomina i są z tego same kłopoty. Tego przecież nie chcemy.

Wygodniś22

Posty: 9

 
W łatwy sposób można sprawdzić, jakie terminy na rejestracje pojazdów obowiązują. Wystarczy wejść na stronę https://www.terminnarejestracje.pl. wpisujemy datę z umowy i otrzymujemy datę, do której auto ma być przerejestrowanej.

Saagerrak

Posty: 3

 
Z tego, co wiem, jeżeli nie zdąży się na czas z rejestracją to można będzie zapłacić nawet tysiąc pln kary. To w żaden sposób się nam nie opłaca. Lepiej zarejestrować auto i mieć kłopot rozwiązany. Koszty rejestracji na siebie nie są wysokie, niemniej jednak jak zaczniemy do tego wliczać mandat to już tak wesoło nie będzie.

Kitas

Posty: 2