Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Kajaki Roztocze

Kajaki Roztocze

Czy ktoś z was był kiedyś na spływie kajakowym po Tanwi i jest w stanie powiedzieć czy rzeczywiście jest to dobra zabawa?

awertoss

Posty: 5

 
Jeżeli będziesz przestrzegał wszystkich zasad, które zostaną Ci wcześniej przedstawione to podczas spływu po Tanwie nic Ci się nie stanie. Zasady są niemniej jednak niezmiernie proste i nie powinieneś mieć kompletnie żadnego problemu ze zrozumieniem ich ani zapamiętaniem. Nie musisz się więc bać o to, że cokolwiek Ci się stanie.

yetisize

Posty: 20

 
Jeśli na spływie po Tanwie będziesz pierwszy raz to wystarczy, iż o tym powiesz a zostaniesz poinstruowany na temat wszystkich zasad i tego jak pływać.

Spirek

Posty: 18

 
Oczywiście warto posiadać umiejętność pływania na kajakach ale jeżeli takowej nie posiadasz to również nie utoniesz ponieważ będziesz wyposażony podczas spływu w kamizelkę.

SkinNer7

Posty: 18

 
Najlepsze spływy kajakowe po rzece Tanew organizuje firma: http://www.splywytanew.pl z której sam korzystam i bardzo Ci ją polecam. Atmosfera na spływach jest naprawdę świetna i przede wszystkim jest podczas nich mnóstwo świetnej zabawy.

Morchepl

Posty: 28

 
Oczywiście, iż na każdym spływie kajakowym otrzymasz przeszkolenie na temat tego jak pływać. Spływ ma być dla Ciebie przede wszystkim zabawą a więc musisz dostać właściwe przeszkolenie aby sobie poradzić.

alibog

Posty: 23