Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Karnisz metalowy czy drewniany?

Karnisz metalowy czy drewniany?

Hejka.
Być może ktoś z Was postanowił zastosować u siebie rolety dzień i noc? Moja żona naciska na takie rozwiązanie, ale chciałbym poznać czy nie ma ono jakichkolwiek wad? :)

Bączeak

Posty: 11

 
Hejka.

Ostatnio szukałem karniszy w Kielcach i na szczęście moje poszukiwania zakończyły się sukcesem. Muszę pochwalić się, że kupując sporą liczba karniszy udało mi się nawet wynegocjować delikatną zniżkę. W sumie nie powinniście mieć zarówno problemów z szerokim wyborem.

MShR

Posty: 25

 
Hej. W sumie nie wyobrażam sobie, aby w domu nie zastosować karniszy, więc i Ty powinieneś pomyśleć o takim rozwiązaniu. Możesz powiesić na nich zarówno firanki, jak i zasłony. Na pewno sam bym nie zrezygnował z karniszy, ale to Twoja indywidualna decyzja :)

esdoen1

Posty: 19

 
Hejka. U coraz większej ilości znajomych w domach zauważyłem współczesne karnisze, jakich są oni posiadaczami. W sumie pasują one do niesłychanie dużo wnętrz, a podczas remontu chyba także sięgnę po takie rozwiązanie. Trzeba iść z duchem czasu i uwzględniać panującą modę.

Aga-lloch

Posty: 23

 
Witam. Długo trwały moje poszukiwania dobrego sklepu, który oferowałby współczesne karnisze.

Na szczęście po kilku dniach trafiłem na ofertę http://www.studio-dekor.pl, która w pełni odpowiadała moim potrzebom. Mogłem zakupić tam karnisz, który miał pożądaną przeze mnie długość, więc nie wahałem się zbyt długo przed zakupem.

GGregbard

Posty: 13

 
Hej. Mam sporo wątpliwości, gdy dzisiaj dochodzi o wybór rolet kasetowych. Mianowicie zaproponowano mi rolety wykonane z PCV oraz aluminium. Długo wahałem się nad tym, która oferta będzie lepsza, lecz chyba już dokonałem ostatecznego wyboru. Aluminium będzie trwalsze.

Yuri20

Posty: 12

 
Hejka. Całkiem niedawno przedmiotem mojego zainteresowania były rolety Kielce, które musiałem wybrać do urządzanego mieszkania. Muszę przyznać, iż przytłoczyła mnie ilość ofert, wariantów i wersji kolorystycznych, z jakich mogłem wybierać, lecz się udało.

Adam74022

Posty: 24