Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Czy można odnowić starą lampę?

Czy można odnowić starą lampę?

Witam wszystkich, mam pytanie natomiast mianowicie, znacie jakiś sklep w jakim można kupić stare lamy?

To oznacza stare natomiast odnowione takie, które nadają się do użytku. Mam dom zrobiony w starym stylu zatem zależy mi na kupnie takiej lamy. Będę wdzięczna za informacje.

Dziękuje z góry wszystkim za fatygę.

Andzia

Posty: 20

 
Cześć, niesłychanie zależy mi na zrobieniu pięknej lampy, to znaczy na odnowieniu jej bowiem jest już stara i źle się prezentuje. Szkoda mi ją jest wywalić bowiem to pamiątka po prababci. Może znacie jakiś dobry sklep, który proponuje takie usługi? Czekam z niecierpliwością na wsze informacje.

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

phonik

Posty: 19

 
Cześć, najlepszym rozwiązaniem na odnowienie żyrandola będzie oddanie go do archiwum – jest to sklep, który zajmuje się typowo antykami, sprzedaje je, odnawia, przeprowadza renowacje. Na stronie www.archiwumlamp.pl odszukacie wszystkie niezbędne wam informacje.

Polecam go wszystkim moim znajomym.

Herkuless

Posty: 17

 
Witam, moja ciocia jest pasjonatem staroci i bardzo częstokroć mówi o sklepie „archiwum” albowiem to w nim bardzo częstokroć kupuje tam rzeczy, lampy i żyrandole oraz dużo innych staroci. Są one bardzo śliczne i z tego co wiem bardzo wartościowe. Mówiła, że na stronie http://www.archiwumlamp.pl przegląda co mają nowego na sprzedaż.

Sprawcie sami i oceńcie.

waldek3551

Posty: 27

 
Hej, bardzo polecam wszystkim miłośnikom starości sklep „archiwum” jest on najlepszy, posiada najładniejsze rzeczy, bardzo lubię do niego chodzić, ma bardzo atrakcyjne ceny, posiada tez możliwość odnawiania rzeczy. Możecie poczytać o nim na jego stronie internetowej www.archiwumlamp.pl, polecam go wszystkim moim znajomym, jest on najlepszy, zobaczycie sami.

Pozdrawiam gorąco.

eGall

Posty: 23

 
Dzień dobry, niesłychanie lubuje się w starociach i robię sobie raz na jakiś czas prezent w postaci lampy bądź żyrandola. Więc mogę wam zapewnić, iż najlepszy sklep to „archiwum” w nim odnajdziecie wszystko o czym tylko sobie zamarzycie. Polecam go niesłychanie.

Posiada on swoją stronę www.archiwumlamp.pl na niej odnajdziecie wszystkie niezbędne wam informacje.

irek1981

Posty: 27

 
Witam, niezwykle zależy mi na zakupie starego żyrandola, natomiast nie mam pojęcia gdzie go znajdę, niezwykle liczę na waszą pomoc, jeśli możecie to niezwykle proszę wypowiadajcie się na dany temat i doradźcie mi w danej sprawie, będę dużo wdzięczna.

Dziękuje z góry wszystkim serdecznie.

Jsakic19

Posty: 19

 
Cześć, jestem miłośniczką starości i bardzo zależy mi na kupnie czegoś bardzo starego a zarazem ładnego i kosztownego. Niesłychanie zależy mi na tym aby sklep w, którym kupie dana rzecz będzie doświadczony, oraz abym miała w czym wybierać. Niesłychanie proszę o podanie mi nazwy takiego sklepu, jeżeli go znacie.

Dziękuje serdecznie.

Kidi

Posty: 26