Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

anonse towarzyskie, szukam !

anonse towarzyskie, szukam !

Przegląda ktoś z Was anonse towarzyskie? Można tam poznać kogoś ciekawego? Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem, niemniej jednak nie ma troszkę odwagi. Może ktoś z doświadczonych kolegów by mi coś o tym powiedział?

jarossse

Posty: 1

 
Korzystam z anonsów towarzyskich i jestem zadowolony. Dopasuje sobie do spotkań takie osoby, jakie najbardziej mi się podobają. Czasami to tylko rozmowa, a czasami coś więcej. Dla mnie to super rozwiązanie i polecam je wszystkim.

Hoteowo24h

Posty: 5

 
Jeżeli mam ochotę miło spędzić czas to korzystamy z ofert pań. Według mnie to super rozwiązanie, albowiem można bezproblemowo dotrzeć do poprawnego wieku, wzrostu czy też wagi. Wybieram kobietę, która mi się najbardziej podoba.

Lupusx

Posty: 4

 
Byłem na storni takich ogłoszeń i jest super. Poznałem tam kobietę, jaka spełnia wszystkie moje oczekiwania. Wreszcie mam, z kim spędzić wolny czas. Nie mam go mnóstwo, zatem wymaga kogoś, kto jest w stanie to zrozumieć i nie robimy mi wyrzutów. Dla mnie super.

Jasio234

Posty: 2

 
Korzystam z anonsów towarzyskich i jestem zaspokojony. Dopasuje sobie do spotkań takie osoby, jakie najniezwyklej mi się podobają. Czasami to tylko negocjacja, a czasami coś więcej. Dla mnie to super rozwiązanie i polecam je wszystkim.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
My jesteśmy partą i zawsze przeszukujemy ogłoszenia towarzyskie na stronie https://samka.pl/anonse/pl. Lubimy się spotykać z osobami takimi, które miło spędzają czas. Na tym portalu jest ich naprawdę bardzo dużo, dlatego zawsze kogoś interesującego znajdujemy.

irek1981

Posty: 21

 
Żądania można mieć różne, niemniej jednak jeśli ogłoszeń towarzyskich jest naprawdę niezmiernie mnóstwo to nie ma kłopotów z dopasowaniem kogoś dla siebie. Zawsze kogoś znajduje.

Aniusiaaa1

Posty: 5